15 põhjust miks tellida Kingivabrikust

Kvaliteet – otsime pidevalt tooteid, mis oleksid igas mõistes paremad – kvaliteedilt, hinnalt, välimuselt ning oleksid sealhulgas ka keskkonnasõbralikud.

p329.212__m_401Alati ilus ja püsiv logo toodetel – lisame sinu firma logo tootele peale otse tehastes, mis annab suurema garantii, et toode säiliks kvaliteetselt ja ilusalt. Eriti hästi on seda näha, näiteks kruusidel, sest meie trükitud kruuse saate pesumasinas pesta ilma muretsemata, et logo kuidagi kuluks.

Loome ise visuaalid – peale toote välja valimist, valmistame sulle visuaali, et kõik kokkulepitud oleks ka paberil. Logo asetus tootel, pealekandmise tehnoloogia, trükivärvid, tarneaeg.

Eristuv ja loominguline – oleme tegutsenud reklaamkingituste valdkonnas juba 8 aastat ning kui sul on suur soov eristuda, siis suudame leida või toota just omanäolise ja personaalse toote lähtuvalt soovidest.

Personaalsus – kogu tellimusprotsessi veab üks ja sama kontakt ehk vahepeal ei suunata tellimust kolmandale isikule, kes ei ole asjadega kursis. Arvestame alati sinu soovidega!

p610.899__m_400Tasuta konsultatsioon – kui on vaja ideed, siis oled oodatud tasuta konsultatsioonile. Aitame välja mõelda, mis oleks optimaalsed tooted, kogused ja logo pealekandmise tehnoloogiad.

Väikesed kogused – meie jaoks ei ole olemas väikeseid ja suur koguseid, meie jaoks on olemas klient, kes vajab logoga kvaliteetseid meeneid.

Reklaamkingituste eksperdid – me ei müü kõike, pakume sulle reklaamkingitusi, sest oleme sellel alal eksperdid.

Tasuta transport üle Euroopa – pakume sulle tasuta transporti otse tehasest, mis kiirendab tellimuse täitmist +1 päevaga. Keskmine tarne tähtaeg on 14 päeva olenevalt tootest ja hooajast.

Suur tootevalik, hinnad nähtaval – meie rikkaliku tootevalikuga kodulehel on näha toodete orienteeruvad hinnad koos soovitusliku logo pealekandmise tehnoloogiaga.

Abistame klienti – abistame sind ka siis kui pole logo sobivas formaadis või soovid lisaks logole veel mingit kujunduselementi lisada.

Suur valik näidised – meie Tallinna kesklinna kontorist leiab suure valiku toodete näidiseid ja tehtud töid. Lisaks leiab tehtud tehtud tööde valikust hulgaliselt pilte.10023600_m1

Näidiste kontorisse tellimise võimalus – me teame, et alati on kiire ja seetõttu saadame vajadusel näidised sulle otse kontorisse.

Turvaline valik – Kingivabrik on Rahvusvahelise reklaamkingituste organisatsiooni PSI ning Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liige. Oleme tunnustatud oma positiivsete arvutustega.

Oleme töövahend – me ei hoia kontoris palgal müügiinimesi, kes pommitavad kliente. Kingivabrik on alati olemas, kui sa vajad logoga meenet või firmakingitust.

TUTVU KINGIVABRIKU RIKKALIKU TOOTEVALIKUGA