Logoga päikeseprillid ja VR-prillid

Firma logoga kvaliteetsed päikeseprillid ja virtuaalreaaalsuse prillid leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Päikeseprillid ja VR-prillid on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks päikeseprille ja VR-prille?

Ettevõtte sümboolikaga päikeseprillide valimine on üsna lihtne. Otsustamisel on oluline valida eelistatav toote disain ja värv. Viimasel ajal on valikusse lisandunud bambusest või puidust sangadega päikeseprille, mis on väga ilusad ja üllataval kombel ka soodsama hinnaga. Soovitame tutvuda ka näidistega, et saaksite veenduda toodete hinna ja kvaliteedi suhtes.
Virtuaalreaalsuse prillid on üsna uus toode, mis võimaldab lisada prillide külge telefoni, millest saab maha mängida virtuaalreaalsuse video või mängu. Tegemist on väga vahva ja uue tehnoloogiaga – kes pole veel kogenud, soovitame soojalt!

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga prillidele logo?

Firma logoga prillide valik on lai, kuid logo pealekandmiseks kasutatakse sarnaseid meetodeid. Kuna prillidel ei ole palju siledat ja ühtlast pinda, siis enamike prillide puhul saab logo lisada ühele või mõlemale sangale ühe kuni nelja erineva värviga, puidust raamide puhul saab kasutada ka graveerimist. Mõningate prillide puhul on võimalik disainida prillide pind – see näeb väga vahva välja, kuid vähendab ka nähtavuse ulatust ja kvaliteeti. VR-prillide puhul on trükitav ala oluliselt suurem ja võimalik on kasutada palju huvitavamaid lahendusi. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik päikese- ja VR-prillidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist reklaam päikeseprille valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks päikeseprille või VR-prille, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Päikeseprillid California Touch eeliseks on kena disain ja loodussõbralik materjal. Päikeseprillid America eeliseks on soodne hind ja klassikaline disain või hoopis virtuaalreaalsuse prillid VR Prillid Kõrvaklappidega.