Logoga kaelapadi basic

Logoga reisikotid, reisikohvrid ja tarvikud

Firma logoga kvaliteetne reisikott, reisikohver ja tarvikud on väga praktilised kingitused. Oleme Kingivabriku tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale kõige sobivama.

Mille järgi valida reklaamkingituseks reisikott, reisikohver või tarvik?

Ettevõtte logoga reisikoti, reisikohvri või tarvikute valimine on üsna lihtne. Reisikottideks nimetame me kotte ja kohvreid, mis kuuluvad kaasaskantava pagasi hulka ning reisikohvriteks kohvreid, mis kuuluvad äraantava pagasi hulka, kui räägime lennukiga reisimisest. Enamik inimesi soovib, et kotil või kohvril oleksid rattad. Kui reisid on peamiselt tööalased ja lühikesed, siis tuleks valik teha reisikottide hulgast, mille mõõtmed vastavad lennufirma käsipagasi nõuetele. Kottidest ja kohvritest populaarsemad on erinevad tarvikud, mis teevad reisimise mugavamaks. Nendeks on näiteks silmakate, pagasikaal, kaelapadi, kõrvatropid, kohvrisilt, reisiadapter ja kohvrilukk. Kuna paljud inimesed peavad tihti tööalaselt reisima, on vajalikuks tooteks kindlasti reisiadapter, mis võimaldab kasutada oma elektroonilisi seadmeid riikides, kus ei ole samasugused pistikupesad.

Kuidas lisatakse reisikottidele, reisikohvritele ja tarvikutele logo?

Firma logoga reisikottidele ja kohvritele lisatakse logo enamasti siiditrükiga, kasutades kuni nelja erinevat värvi. Täisvärvides trüki puhul kasutame digitaalset transfer trükki. Erinevatel tarvikutel on sõltuvalt nende pinna materjalist ja suurusest ka erinevad logo trükkimise võimalused.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik reisitarvikutele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist reisikotti, kohvrit või reisitarvikuid firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks logoga reisikotti, reisikohvrit või tarvikuid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud paljusid erineva mudeleid ja välja valinud parimad. Anname hea meelega nõu – küsi julgelt! Kaelapadi Deluxe lisab reisimisele lisamugavust. Reisikott / Reisikohver Ratastega mahutab rohkem ning on tänu ratastele mugav kaasas kanda. Reisi teeb mugavaks Reisitarvikute Komplekt Comfort.